Branislav Mráz,

biznis mentor,

NLP Master Practitioner

Branislav Mráz

Braňo sa narodil v roku 1975 v Trenčíne. Vyrastal spolu so starším bratom. Jeho mama pracovala ako lekárka a otec v kultúre.

Vyštudoval manažment priemyselných podnikov na Matriálovo-technologickej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Po skončení vysokoškolského štúdia začal pracovať ako programátor bankových systémov a následne ako obchodnik v počítačovej firme, v ktorej sa po čase vypracoval na riaditeľa pobočky a obchodneho riaditela pre celé Slovensko.

Braňo sa v roku 2000 rozhodol vydať na podnikateľskú cestu vo sfére informačných technológii.

Okrem sveta počítačov mu učaroval aj svet zdravej výživy a nutričného poradenstva. Od roku 2013 aktívne pôsobí v sieťovom marketingu, kde sa zo spokojného klienta postupne vypracoval na vrcholovú manažérsku pozíciu.

Mal možnosť vzdelávať sa od renomovaných lekárov, vedcov a nutričných špecialistov ako boli napríklad Dr. David Heber PhDz  Harvard Medical, Dr. Louis Ignarro, nositeľ Nobelovej ceny, Dr. Nataniel Viuniski, poradca Brazílskeho ministerstva zdravotníctva a mnohých iných.

V roku 2016 sa stal majiteľom prvého bitcoinu, ktorý vtedy kúpil za 370 EUR. Sledovanie nárastu hodnoty tejto kryptomeny v čase ho motivovalo ponoriť sa do tohto novovznikajúceho finančného odvetvia hlbšie a stať sa doslova špecialistom v kryptomenách.

Braňová vášeň je neustále vzdelávanie sa a získavanie nových poznatkov. Svoje obchodné a marketingové zručnosti nadobúdal od leadrov akými sú Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hoffman či Libor Činka.

Braňo dosiahol finančnú nezávislosť a žije z pasívneho príjmu. A presne toto učí aj svojich klientov.

Ako sám hovorí: “Čas je to najvzácnejšie, čo máme. Ak máš peniaze a čas, máš aj slobodu. Žiješ tak, ako chceš a môžeš realizovať svoje sny, či investovať do svojich koníčkov. Pasívny príjem z krypto robotov ti dá finančnú aj časovú slobodu.”

Aktuálne má viac ako 250 spokojných klientov s celkovou investíciou cez 1.000.000 EUR, pre ktorých pracuje cez 1000 krypto robotov.

Braňo sa stane Vaším sprievodcom vo svete kryptomien, ktorý sa stáva každým rokom zaujímavejšou a atraktívnejšou možnosťou investovania.

Podelí sa s Vami o viac ako 20 rokov svojich podnikateľských skúseností. Dostanete prístup k praktickým vedomostiam, ktoré viete okamžite použiť v praxi.

Moja vízia

Vážim si zamestnancov, ale prečo ja... Podnikať je tiež skvelé, no najvyšší level prímu je investovanie s generovaním pasívneho prímu. 80% ostane chudobnými aj keď by nemuseli, no rozhodli sa pre to sami. 20% prevezme zodpovednosť a budú sa snažiť mať viac. Z tých snaživých 80% sa bude snažiť nesprávne a 20% sa naučí od úspešných čo robiť. Takže Iba 4% zbohatnú. A ja  viem ako... Ty sa potrebuješ rozhodnúť pre blahobyt.

Braňo maká na sebe...

Kurzy, školenia a certifikáty

Andy Winson Akadémia kurzy

NLP Premier Practitioner
Objav svoju silu
Majster MLM
Najlepší rok môjho života
Majster komunikácie
Tajomstvo mysle bohatých
Mysli, konaj, zbohatni 

Základy sú položené v schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ, vytrvalosti a chuti učiť sa. Začalo to tým pádom úspešným absolvovaním vysokej školy. Titul Ing. mám získaný poctivo, 5 rokov vytrvalosti a zvladnutia viac ako 50 prekážok alias skúšok. Diplomovku som poctivo napísal sám a štátnice som zvládol osobne. 

Podnikám od roku 2000 čo je fuu 21 rokov praxe, to človek musí odžiť, to sa nedá naučiť. 

Bol som aj zamestnanec, takže plne chápem situáciu od bežného pešiaka až po riadiace funkcie. Prešiel som si ich z dola na hor. Od predavača až po riaditeľa.

Prvý bitcoin som kúpil v roku 2016 za 370€. Dnes má hodnotu cez 50.000€. Toto zvedomenie ma motivovalo sa stať špecialistom v kryptomenách

Biznis zručnosti, schopnosti a vedomosti som dlhé roky čerpal od najlepších marketérov a koučou ako su Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hofman či Libor Činka.

Vrcholom osobnostného rasatu považujem najintenzívnejší viac ako ročný kurz NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner.