povedali o Braňovi...

Referencie

Referencie

„Keby som vedel, kam ma dostane jedno krátke stretnutie s človekom menom Braňo Mráz, kde sme riešili iba kryptomeny, tak by som sa pravdepodobne pousmial. Momentálne sa stretávame raz mesačne a stretnutia s Braňom ma posúvajú po všetkých stránkach každým jedným stretnutím a stávam sa lepšou verziou mňa samého. Ďakujem ti zo srdca.”
Samuel TomečekSuperstar, spevák, agitátor, komediant, vokálny kouč
"Už od prečítania knihy Bohatý otec Chudobný otec som túžil po finančnej nezávislosti a pasívnom príjme. A vďaka možnostiam od Braňa sa tento môj sen stal realitou."
Michal KopeckýOnline biznis stratég & High-ticket mentor, autor #1 bestsellerov
„Keď vám vstúpi človek do života, nikdy neviete, čo vás stretnutia s ním naučia. Mám to šťastie, že s Braňom sa osobne stretávam na mentoringoch a mám možnosť s ním diskutovať. Rýchla doba nás núti hľadať rýchle riešenia. Nie každý človek má ten dar dať vám rýchle riešenie. Braňo ten dar má. A vďaka nemu to rýchle riešenie nájdete. V sebe.”
Andrea ČurnáTop PR manažérka, PR public relations
„Braňo je pre mňa človek, ktorý dosiahol v živote hojnosť. To, že sa o svoje poznanie delí ho posúva míľovými krokmi vpred. Napredovanie človeka je hodné nasledovať a som rád, že si ma Braňo vybral a ze môžem byt súčasťou klubu. Prémiový Klub mi dáva podobne naladených ľudí, investičné možnosti, pasívny príjem, komunitu a priateľov.”
MUDr. Mojmír Hriclekár
„Môžem zodpovedne konštatovať, že spolupráca s Braňom v rámci Prémium Biznis klubu rozšírila moje obzory najmä čo sa týky investícií do kryptomien, ale aj v ďalších pre mňa dôležitých oblastiach, ako sú zdravie, vzťahy či osobnostný rozvoj. Navyše, Braňo je praktik, čo mne osobne veľmi vyhovuje.”
Mgr. Viera Vadovickáadvokátka
„Členství Premium Biznis Clubu je pro mě výjimečnou příležitostí potkávat úžasné a inspirující lidi, kteří zároveň jsou ochotni poradit, pomoc, ukázat jiné a další cesty a možnosti, ale především motivovat. Motivovat, jak dosáhnout lepší výsledky, být ještě spokojenější a vnitřně klidnější ve všech oblastech života - biznisu, vztazích, osobním životě, zdraví, investování, sederozvoji. Jsem velmi vděčná za tuto šanci být součástí tak skvělé komunity.”
Lenka Piruchováchovateľka koní
„Som súčasťou skvelej komumity členov Prémiového Biznis klubu. Ľudí, ktorí sú autentickí, motivujúci a ľudskí. Členstvo v klube mi prinieslo nielen vyššie zisky, ale aj praktické rady a stratégie ako investovať do toľko obávaných kryptomien a samozrejme hlbšie pochopenie toho, ako dosiahnuť úspech.”
Silvia Bráchovádiétna špecialistka
„Členstvo v Premium Biznis klube nie je len prístup k informáciám a mentoring či koučing o krypte, ale skutočná podpora a zdieľanie skúseností s rovnako nadšenými jednotlivcami. Koučing v oblasti kryptomien mi otvoril oči pre nové príležitosti a pomohol mi lepšie porozumieť tomuto rýchlo sa meniacemu trhu. Kombinácia koučingu a mentoringu s Braňom ma prekvapila svojou schopnosťou otvárať nové pohľady na môj osobný a profesionálny rozvoj. Spolupráca s Braňom v rámci koučingu mi priniesla nielen cenné rady a vedomosti, ale tiež ma motivovala k neustálemu seberozvoju.”
Jana KamenickáAMAkids mentorka
„Vďaka členstvu v Premium Biznis klube sa moje podnikanie posunulo opäť na vyššiu úroveň. Naučil som sa ako pritiahnuť viac správnych zákazníkov, vytvárať si sám skvelé príležitosti, ale aj ako si vážiť viac sám seba a nebyť dostupný pre každého. Odkedy som v klube začali veci viac fungovať v môj prospech a každý deň je malý zázrak.”
Lukáš Jandokonštruktér a vývojový inžinier
„V dnešní době se každý tvári jako specialista, ale málo kdy opravdu tímto specialistou je. A pokud se Vám podarí na odborníka narazit, tak Vás do pár měsícu, nebo spíše týdnu, predá do rukou juniorovi z jeho týmu a jste zase na začátku. Braňo je nejen opravdovým odborníkem, který s Vámi Vaše kroky bude sdílet od začátku do konce, ale je také tím, který vám nebude lhát jen pro to, aby se Vám zavděčil. Braňa si, po naši více jak dvouleté spolupráci, velice vážim pravě za jeho prístup a úprimnost, ale i za jeho osobitost! Dekuji ti Brano”
Josef KukaňSenior Property Manager
„Braňo mi ukázal, že aj môj život je ako graf na burze: raz hore, inokedy dole. Vysvetlil mi zmysel toho všetkého. Od samého začiatku mi s nadšením vysvetlil veľmi jasne a zrozumiteľne a ľudsky všetko čo ma zaujímalo. Vedie ma po ceste, ktorá ma približuje k môjmu cieľu, za čo som veľmi vďačná. Braňo vie dávať priestor človeku na objavovanie a tvorenie vlastnych nových myšlienok a hodnôt.”
Jana Fratricovágastro podnikateľka, investorka
„Ďakujem Braňovi za to, že mi otvoril bránu do sveta kryptomien a ukázal mi akú stratégiu zvoliť pri investovaní Počas ndividuálneho biznis koučingu sme prebrali detaily ohladom podnikania a odovzdal mi jeho skúsenosti, ktoré sú a boli pre mňa hodnotné.”
Christian Libičautor a kouč Centra objatia
„Vďaka Prémium Biznis klubu som začal inak vnímať moje JA v osobnostnom rozvoji, stravovacích návykoch, financiách, a to všetko z partiou skvelých ľudí.”
Miloš JaníčekAnalytik kvality
"U Braňa som na správnej adrese. Odkedy spolupracujem s Braňom v Prémiovom Biznis klube a pracujeme na kľúčových oblastiach života, posunul som svoj život do inej dimenzie, smerom k Blahobytu. Práca na sebe s kľúčovými profesionalmi ako je Braňo mi v kombinácii s mojou proaktivitou takýto život prinesú. Našu spoluprácu hodnotím exkluzívne.”
Róber Kochprogramátor automatizačnej techniky
„Spravil som správne rozhodnutie, že som vstúpil do Premium Biznis klubu, kde dostávam prísun kvalitných a jasných informácií či už v osobnostnom rozvoji alebo čo sa týka investovania. Ďakujem.”
Lukáš Vavrušhudobný DJ
"Braňo mi spravuje KRYPTO ROBOTY, som veľmi spokojná s jeho prácou lebo z nich mám mesačne konkrétne zisky. Oceňujem aj to, že sa na neho môžem kedykoľvek obrátiť, keď mi niečo nie je jasné. "
Miriam Holláklientka
"Vďaka Braňovi mám pasívny príjem bez nutnosti hĺbkovej znalosti problematiky obchodovania s crypto menami. Moja investícia mi prináša zisky hneď odo dňa vkladu. Braňo mi je vždy dispozícii a odpovedá na moje otázky. Teším sa z našej spolupráce a určite využijem aj ďalšie jeho služby."
Roman Pavlíčekrealitný maklér
Budovanie pasívneho príjmu je vďaka Braňovi oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Jeho KRYPTO ROBOTY na základe predom zvolenej stratégie pracujú na 100% a čo je hlavné generujú vždy len zisk. Moje motto „TRPEZLIVOSŤ ZISKY PRINÁŠA“ 😊
Martin Dušičkaklient

Braňo maká na sebe...

Kurzy, školenia a certifikáty

 

NLP Premier Practitioner
Objav svoju silu
Majster MLM
Najlepší rok môjho života
Majster komunikácie
Tajomstvo mysle bohatých
Mysli, konaj, zbohatni 

Základy sú položené v schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ, vytrvalosti a chuti učiť sa. Začalo to tým pádom úspešným absolvovaním vysokej školy. Titul Ing. mám získaný poctivo, 5 rokov vytrvalosti a zvladnutia viac ako 50 prekážok alias skúšok. Diplomovku som poctivo napísal sám a štátnice som zvládol osobne. 

Podnikám od roku 2000 čo je fuu 21 rokov praxe, to človek musí odžiť, to sa nedá naučiť. 

Bol som aj zamestnanec, takže plne chápem situáciu od bežného pešiaka až po riadiace funkcie. Prešiel som si ich z dola na hor. Od predavača až po riaditeľa.

Prvý bitcoin som kúpil v roku 2016 za 370€. Dnes má hodnotu cez 50.000€. Toto zvedomenie ma motivovalo sa stať špecialistom v kryptomenách

Biznis zručnosti, schopnosti a vedomosti som dlhé roky čerpal od najlepších marketérov a koučou ako su Andy Winson, Roman Ragala, Martin Mažár, Erik Hofman či Libor Činka.

Vrcholom osobnostného rasatu považujem najintenzívnejší viac ako ročný kurz NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner.