Členovia Premium Biznis Klubu

Daniela

mentorka, autorka a vydavateľka 8 knižných bestsellerov., Inšpirátorka a certifikovaná NLP Master Practitioner,
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Danielka, mentorka s vášňou pre knihy📚 psychológiu a kváskovanie. Je to autorka a vydavateľka 8 knižných bestsellerov. Inšpirátorka a certifikovaná NLP Master Practitioner, ktorá pomáha ľuďom, aby robili to, čo inšpiruje v živote ich, aby žili svoj život na maximum a aj vďaka vlastným knihám si zlepšili biznisy i svoje životy. Danielka je spoluautorkou knihy Kváskovanie 1, ktorá bola viac ako 777 dní v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh v Martinuse. Kniha Kváskovanie 2 dosiahla 3. miesto ako KNIHA ROKA 2017 v Panta Rhei Awards a kniha Kváskovanie 3 získala titul KNIHA ROKA 2019 v Panta Rhei Awards. Daniela spolu s manželom pomáha expertom, mentorom, koučom a ľuďom, ktorí sú v niečom šikovní alebo zažili silný životný príbeh, ako im vie vytvorenie a vydanie vlastnej knihy zvýšiť ich hodnotu na trhu, priniesť uznanie a navýšiť zisky všetkých ich ostatných služieb a produktov, ktoré ponúkajú. Rada sa stretáva s ľuďmi, ktorí sú šikovní a vzájomne si majú čo odovzdať, inšpirovať sa a naučiť. V pracovnej aj v súkromnej oblasti. Aj Dadku vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Zdeno

Mentor, online podnikateľ, spoluautor bestsellerov, majiteľ eshopu
Zdenko je ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024. Podnikanie v online priestore je jeho najväčšia zábava. Umožňuje mu to tvoriť stále nové a nové veci. Keď má všetko svoje hotové, hľadá ľudí, ktorým by mohol pomôcť a poradiť. Mentoring je to, čo mu dáva zmysel. Okrem Bookmarketingu (ako napísať vlastnú knihu) poskytuje aj osobný technický online mentoring. Zdenko má rád poriadok a systém vo všetkom. V každej oblasti skúma, ako veci fungujú. Je to tvorca. Miluje novinky a výnimočné veci. Všetko okamžite musí vyskúšať v praxi. Je spoluautorom 2 úspešných kníh - Kronika života a My Big Vision Book. Okrem týchto kníh je za technickými riešeniami kníh Kváskovanie a Zdravé desiate. Okrem toho je majiteľom 14 ročného eshopu s darčekmi. Aj Zdenka vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Samuel

Superstar, spevák, agitátor, komediant, vokálny kouč.
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Samo, sebavedomý mladý muž, ktorý má rád výzvy (a tie zaručene prídu 😊). Živí sa hudbou už od Superstar, teda 19 rokov a stále ho to baví. Neustále napreduje spoločne s kapelou a robia to stále lepšie a lepšie. Nikdy v živote nebol zamestnaný na TPP, a tak to chce udržať až do konca svojho života. „Som hrdý, že som dokončil školu a podarilo sa mi získať titul PhD, takže sa ma nebojte oslovovať pán doktor, ale zranenie na tele vám ošetriť neviem, 😀“ žartuje Samo. Samo je spevák, agitátor, komediant, rád zabáva ľudí, rád hrá, spieva, spoznáva nové a nepozná nudu. Pracuje aj ako vokálny kouč. Skladá a spieva hudbu do reklam. Popri tom produkuje a skladá hudbu pre iných spevákov a speváčky. Okrem toho rád varí, má rád prírodu, šport, záhradu a pozitívnych ľudí. „Som presvedčený, že moja hudba má aj liečivé účinky. Prinášam radosť, nadšenie a dobré pozitívne pocity. Mám svoj dreamjob,“ dopĺňa Samo. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Michal

Online biznis stratég & High-ticket mentor, autorom #1 bestsellerov
Michal Kopecký je novým členom nášho Premium biznis klubu 2024. Je považovaný za #1 Online biznis stratéga & High-ticket mentora u nás. Má vyše 13 ročné skúsenosti s online marketingom, je autorom #1 bestsellerov a predal vyše 20.000 kníh, vytvoril populárne online kurzy či mentoringové programy a vybudoval online biznis v oblasti vzťahov na úrovni 1,5 milióna EUR. Dnes sa delí o svoje know-how a skúsenosti, ako sa mu to podarilo s ďalšími online podnikateľmi, expertmi, mentormi, koučmi, autormi či tvorcami kurzov, ktorým pomáha dostať svoj expertný online biznis cez 100.000 € za rok s tým, že to bude fungovať aj bez nich a oni budú mať viac času, radosti, slobody a peňazí pre seba a svoju rodinu. Neustále na sebe maká ako fyzicky, tak vedomostne, zbožňuje chodiť do kina, jazdiť na luxusných a športových autách a užívať si všetko, čo tento nádherný svet prináša.

Mojmír

lekár v Nemecku
Mojmír je ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024. Pracuje ako lekár v Nemecku. Charakterizuje sa ako pokojný, priateľský a nekonfliktný typ človeka. Pre neho je jeho najväčším úspechom rodina, pretože je veľmi rodinne založený. A profesne je to uplatnenie na voľnom trhu lekárov v Nemecku. Mojmír vie druhých podporiť a vyzdvihnúť ich silné stránky. Rád by popri svojej práci začal niečo tvoriť. Hľadá nové príležitosti a podobne naladených ľudí (a to iste v našom klube nájde 😊). Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Andrea

TOP PR manažérka, PR - public relations
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Aďka, ktorá patrí medzi TOP PR manažérov na Slovensku. Je odborníčkou na komunikáciu, špecialistkou na mediálnu i internú komunikáciu, tvorbu brandu a vzťahy s verejnosťou (PR - public relations). Nastavuje procesy komunikácie, poskytuje strategické poradenstvo a jednou z jej špecializácií je aj krízová komunikácia. Spolu s jej manželom získala ocenenie Mašlonkova cena (Slovenský syndikát novinárov, služby novinárom počas športového podujatia), dvakrát prednášala na workshope UEFA (v angličtine), bola media officer slovenskej reprezentácie do 17 rokov na Majstrovstvách sveta vo futbale v tejto kategórii v Spojených arabských emirátoch. Pracovala ako backstage koordinátor 1. ročníka Lovestream festivalu, za čo dostala ocenenie od headlinerov (Dua Lipa, Red Hot Chilli Peppers) aj ostatných kapiel. Jej služby využívajú interpreti ako Elán, Celeste Buckingham, Robo Opatovský, Tomáš Klus, Robert Burian… Aďka sa inšpirovala slovami skladby “Mucha” od Elánu: milá, drzá, nežná, hrozná, zaťatá a zvedavá. Hovorí, že každá z týchto vlastností sa u nej prejavuje v tom správnom čase a pomáha jej rásť. Najviac ju však vystihuje slovo vášnivá - keď ju niečo chytí, tak do toho ide naplno a s obrovskou energiou. Vítame Aďku na našej palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Viera

Advokátka, rozvodový mentor, klavíristka, inštruktorka jógy
Vierka je novou členkou nášho Premium biznis klubu 2024. Pracuje ako advokátka. Vo svojej praxi sa venuje týmto 3 hlavným oblastiam - nehnuteľnosti, obchod a rozvody. Postupne sa začala venovať aj mentoringu so zameraním na rozvody. Pomáha svojim klientom ako na rozvod, či do toho ísť, čo ich potom čaká, ako prekonať strach, stres... skrátka ich sprevádza na tejto ceste, aby si následne mohli vytvoriť lepší život. Vierkine silné stránky sú zodpovednosť, čestnosť, empatia, spoľahlivosť a cieľavedomosť. Nebojí sa začať niečo nové a dotiahnuť to do konca. Po dráhe klaviristky (mimochodom vyhrala 2. miesto na celoslovenskej súťaži škôl slovenských konzervatórií), ktorá trvala 10 rokov, začala študovať právo, stala sa advokátkou a popri svojich 3 deťoch stihla vybudovať svoju vlastnú advokátsku kanceláriu. Baví ju cvičiť jóga a keďže jej to bolo málo 😎, tak to dotiahla až na inštruktorku. Vierka je proste akčná žena. Aj Vierku vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Barbara

Venuje sa obchodu, poradenstvu ako aj osobnostnému rozvoju.
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Barbara. Venuje sa obchodu, poradenstvu ako aj osobnostnému rozvoju. Rada pracuje s ľuďmi, ktorí sa chcú v živote posunúť a sú ochotní pre to aj niečo urobiť. Okrem toho má aj firmu psí privát. A ako sama vraví: „Naši psí klienti sú na tom tak, že sa im ani domov nechce ísť. 😎“ Barbara je slobodná ľudská bytosť, vizionárka a akčná ľadová medvedica. Momentálne vo veľkom pracuje na svojom profesijnom úspechu. Jej prvým krokom na ceste za slobodou bola výpoveď zo zamestnania. Vítame na našej palube aj Barbaru a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Róbert

Biznis v oblasti realít, programátor automatizačnej techniky
Róbert je ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024. Venuje sa hlavne biznisu v oblasti realít, kryptoaktívam, kapitálovým trhom a popri tom pracuje ako programátor automatizačnej techniky v silovej energetike. Róbert je investor, ktorý alokuje kapitál v aktívach, z ktorých vytvára majetky a pasívne príjmy. Charakterizuje sa ako: “Muž milovník, srdcom sparťan, mysľou investor a dušou boží syn 🙂.” Prevzal zodpovednosť za svoj život a za svoje výsledky do vlastných rúk a vďaka tomu vie sebe a svojej rodine zabezpečiť život po akom túžia. Róbertovou silnou stránkou je dosahovanie cieľov. A tak zamakal a vytvoril portfólio aktív, ktoré mu už čo nevidieť zabezpečí finančnú slobodu. 😎 Toto isto nikto nečakal, že prezradíme, ale Róbert má vymakanú hruď a vraj vie prsiami žmurkať, haha (možno nám to ukáže na našej spoločnej plavbe výletnou loďou budúci rok 😄). Vítame Róberta na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Vladimír

manažér stolárskej výroby, mlm biznis,
Ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024 je Vlado, ktorý pracuje v rodinnej stolárskej firme ako manažér výroby. Vo firme pracuje 5 rokov a za ten čas si prešiel všetkými pozíciami vo výrobe, aby dokonale poznal procesy. Teraz sa venuje projektovaniu a príprave jednotlivých typov nábytku, ktoré idú do výroby. Dohliada na celý proces od začiatku až do úspešného namontovania nábytku u zákazníka. Popri práci si buduje vlastný biznis v MLM spoločnosti s fyzickým investičným zlatom. Postupne si chce vo svojom okolí vybudovať značku, že je odborníkom v oblasti financií - sporenia, investovania a budovania pasívneho príjmu. Za svoj najväčší úspech považuje svoj kariérny a osobnostný rast. Svojou šikovnosťou, vytrvalosťou, odhodlaním, odvahou a neustálym vzdelávaním, sa vypracoval z radového zamestnanca na manažéra. Vďaka osobnostnému rozvoju sa stal takým človekom, akým je dnes. Cieľavedomým, rozhodným a sebavedomým. Vlado vo svojom súkromnom živote rád trávi čas so svojou manželkou a dvoma synmi pri spoločných aktivitách (výlety, športovanie, dovolenky, relax). Má zmysel pre poriadok a tvorbu funkčných systémov. Dokáže na rôzne problémy nájsť vyhovujúce riešenie. Keď sa do niečoho pustí, tak to robí na 100 % a vždy to dotiahne do konca. Má odvahu púšťať sa do nových výziev s neistým výsledkom a z každej situácie vyťažiť maximum. Svojím konaním inšpiruje aj ľudí vo svojom okolí a ukazuje, že sa dajú robiť niektoré činnosti lepšie a efektívnejšie. Riadi sa mottom: „Vytrvám kým uspejem!“ Aj Vlada vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Tomáš

vedúci v nemeckej špedičnej slopočnosti
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Tomáš, ktorý žije už 10 rokov v Nemecku. Pracuje v špedičnej spoločnosti, kde vedie tím 6 ľudí. Má cit pre organizáciu a poriadok. Vie pracovať v kritických a stresových situáciách, čo sa mu veľmi hodí v jeho práci, kde prináša aj riešenia pre výrobné firmy alebo sklady, ako dostať ich tovar z bodu A do bodu B v čo najkratšom čase a čo najspoľahlivejšie. Tomáš hľadá príležitosti a inšpirácie, ako zlepšiť svoje schopnosti a raz by chcel mať svoj vlastný biznis. A to sa mu možno splní skôr ako očakáva. 😎 Aj Tomáša vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Tomáš

elektroprojektant, kreatívny optimista
Tomáš je ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024. Pracuje v Nemecku ako elektroprojektant a vďaka tomu mal príležitosť spolupracovať na zaujímavých budovách v Mníchove. Tomáš sa charakterizuje ako kreatívny optimista. Jeho silnými stránkami sú trpezlivosť, hľadanie riešení a schopnosť prispôsobovať sa rôznym situáciám. A aj preto má skvelé výsledky vo svojej práci. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Silvia

diétny kuchár
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Silvia, ktorá pracuje ako diétny kuchár v Terapeutickom centre na liečenie lymfatického systému. Silvia je energická žena, ktorá má rada nové výzvy. Rada sa vzdeláva a učí novým veciam. Má rada ľudí rovnakého zmýšľania, od ktorých sa môže inšpirovať a niečo sa naučiť. Rada varí i pečie z kvásku a preto to robí aj profesionálne. Miluje pohyb či už turistiku, bicykel, aerobik. Vítame ju na našej palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Roman

Obchodník s ťažbou dreva
Ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024 je Roman, obchodník s ťažbou dreva. Svojim klientom zabezpečuje profesionálne služby zamerané na ťažbu dreva a pestovanie lesov (napríklad realizovali výsadbu 70.000 sadeníc). 8 ročné biznis skúsenosti nadobudol v Nemecku, v Čechách i na Slovensku. Jeho silnými stránkami je autentickosť a čestnosť. Roman sa považuje za priebojného a akčného. Pracuje na svojom osobnostnom raste aj cez kurzy v Diamond klube Andyho Winsona. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Miloš

Analytik kvality v automobilovom priemysle
Ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024 je Miloš, ktorý pracuje v automobilovom priemysle ako analytik kvality. Motorové vozidlá ho bavili už počas štúdia a tak mu to ostalo až doteraz. Miloš sa charakterizuje ako nenáročný dochvíľny introvert, ktorý si veľmi cení rodinné zázemie. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Lukáš

Stolársko - umelecká činnost, Escape rooms, majiteľ čajovne
Lukáš je ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024. Venuje sa stolársko - umeleckej činnosti a stavia komplexy Únikových miestností (Escape rooms), kde návštevníci musia plniť rôzne úlohy. Dalo by sa to prirovnať k pevnosti Boyard. Je to kreatívna práca hlavne s drevom, kde sa stále učí niečo nové, pretože všetky priestory sú iné a veľakrát musí improvizovať rovno za pochodu. Najväčší úspech pre Lukáša bolo vybudovať čajovňu v meste len s 8 000 obyvateľmi a udržať ju pri živote pár rokov. Chcel vytvoriť kultúrne prostredie, kde si ľudia môžu oddýchnuť, načerpať nové sily, užiť si prednášky, koncerty, rozhovory a stretnutia s ďalšími ľuďmi podobnej krvnej skupiny. Za druhý úspech považuje to, čo robí momentálne. Vraví, že je to skvelý pocit, keď po oficiálnom otvorení priestoru klienti dosahujú zisky a oni dostanú vždy veľmi pozitívny feedback. Lukáš sa popisuje ako úprimný, niekedy tvrdohlavý chlap, ktorý rád pomôžem, ak je to v jeho silách. Rád sa učí novým veciam a posúva svoje hranice ďalej a ďalej. Je trpezlivý a rád vychádza zo svojej komfortnej zóny, obzvlášť pri športoch. V poslednej dobe (cca 5-6 rokov) sa necháva voľne viesť životom. Ide tam, kam ho to aktuálne ťahá a následne z toho čerpá nové skúsenosti. Aj Lukáša vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Lukáš

Odborník v oblasti servisu okien
Má rád šport. Venuje sa posilňovaniu, ľadovému hokeju, otužovaniu i turistike. Za najväčší pracovný úspech považuje to, že pracujem sám na seba. Dlho v živote hľadal, čomu by sa mohol venovať, aby ho to aj bavilo. Vedel, že chce spojiť fyzickú a mentálnu prácu do jedného biznisu. Podarilo sa mu to. A dnes pomáha zákazníkom svojou odbornosťou a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti servisu okien. Okrem práce sa mu darí aj v osobnom živote. Má krásnu rodinu, ktorú tvorí jeho manželka a tri deti. 🤩 Aj Lukáša vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Lukáš

konštruktér a vývojový inžinier pre zbrojársky priemysel. Opravy a úpravy tuningu,
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Lukáš, ktorý pracuje na skrátený úväzok ako konštruktér a vývojový inžinier pre zbrojársky priemysel. Popri tom rozbieha svoj vlastný biznis v oblasti opravy a úpravy tuningu, ako aj diskov na autá. Definuje sa ako workoholik a keď si niečo zaumieni ide si tvrdo za tým. Miluje vzdelávanie, rád riskuje, spoznáva nové veci a ľudí. Miluje stroje, autá a techniku celkovo, a preto aj vyštudoval strojarinu (mimochodom získal červený diplom). Počas strednej a vysokej školy bol na každej jednej vedomostnej a zručnostnej súťaži v oblasti strojariny, na ktorých získal množstvo diplomov. Lukáš by si chcel užívať život, naplno sa venovať svojmu poslaniu a rozbehnúť biznis na vyššej úrovni. Rád trávi čas v dielni, lebo je to pre neho relax a neskutočne ho to baví. Aj jeho vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Lukáš

Pracuje ako DJ, kurzy na klasickú a športovú masáž
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Lukáš, ktorý ukončil svoj zamestnanecký pomer, aby sa mohol naplno sústrediť na prácu, ktorá ho napĺňa. Pracuje ako DJ a popri tom sa venuje masážam, absolvoval kurzy na klasickú a športovú masáž. Lukáš je tvrdohlavý a ide si za svojím. Veľmi ho teší, ak ho ľudia chcú na svojich oslavách, svadbách a iných podujatiach, kde je o dobrú zábavu a pozitívnu energiu prostredníctvom jeho hudby postarané. Aj Lukáša vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Jozef

Vyrábajú nábytok na mieru, prevádzkujú reštauráciu , fotovoltika
Ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024 je Ďoďo, ktorý spoločne podniká so svojimi 3 bratmi. Venujú sa viacerým podnikateľským aktivitám. Vyrábajú nábytok na mieru (hlavne kuchynské linky), prevádzkujú reštauráciu a majú aj firmu, ktorá sa zameriava na fotovoltiku. Jozef má rád svoj život a miluje svoju rodinu. Je šťastne ženatý a má 8 ročného syna. Najpodstatnejšie v jeho živote sú kvalitné vzťahy s rodinou, kolegami a priateľmi. Dokáže vyriešiť aj tie najzložitejšie a najťažšie situácie s chladnou hlavou, zachováva pokoj, je flexibilný a otvorený novým možnostiam. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Josef

Senior Property Manager , súťažne venuje latinsko-americkým tancom
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Jose. Pracuje ako Senior Property Manager a momentálne spravuje portfólio o veľkosti 150k m2 pre americký fond (kancelárie, sklady...). V rámci práce bol ako jediný zástupca spoločnosti z Českej republiky vybraný do programu, kde bolo len 10 účastníkov z celého sveta. Mali niekoľko pracovných stretnutí a dostal sa vďaka tomu do Paríža či Madridu. Od 18 rokov sa súťažne venuje latinsko-americkým tancom. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí účasť vo finále majstrovstiev sveta v kategórii nad 30 rokov v roku 2021. Víťazstvo v rovnakej kategórii si priviezli z Milána, Paríža, Dubaja, Berlína i Prahy. Jose je šťastne ženatý a má 3 psíkov, ktorí mu robia veľkú radosť. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Jana

homeopatia, AMAkids mentorka
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Janka, skúsená počítačová grafička, ktorá sa popri profesionálnej práci venuje samovzdelávaniu v oblasti rozvoja osobnosti a alternatívnych liečebných postupov ako je homeopatia a zdravý životný štýl. Cez Mentálnu aritmetiku AMAkids dospela k myšlienke prepojiť doteraz získané skúsenosti s týmito novými možnosťami vzdelávania a trénovania mozgu, pamäte i sústredenia. Teraz spolu s ňou objavujú svoj skrytý potenciál mnohí študenti, ktorých trénuje ako lektorka. Pre Janku je veľmi dôležité, aby si išla za tým, čo ju napĺňa, a aby nepodľahla tlaku. Hľadá si cestu, po ktorej sa jej kráča radostne a s nadšením. Nevzdáva sa po neúspechu, po každom páde sa opäť postaví a s nadšením ide ďalej. Vítame Janku na našej palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Jana

Podniká v gastronómii
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Janka, ktorá v 20. rokoch začala podnikať v gastronómii. 10 rokov prevádzkovala jeden podnik v Bratislave a tento rok oslávila úspešne 20 rokov vo svojom ďalšom podniku. Janka vraví, že je vďačná za to, čo jej to dalo a aj za to, čo jej to vzalo. Život berie, ako ju to naučili rodičia: „Pracuj tak, aby si bola sama so sebou spokojná. S pokorou sa uč a s láskou dávaj.“ Sama hovorí, že rada pomáha tam, kde ju o to požiadajú a tam, kde treba. Rada hľadá možnosti a príležitosti. Počúva svoju intuíciu a je spokojná vo svojej duši. Janka je veľmi vytrvala a ctižiadostivá: „Som ako lev, keď sa rozhodnem pre voľačo, tak idem kým to nedosiahnem. :)“ Vítame na našej palube aj Janku a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Ivana

Očná optička, optometristka,
Ďalšou členkou nášho Premium biznis klubu 2024 je Ivka, ktorá pomáha ľuďom lepšie vidieť ich svet. Je očná optička, teda optometristka. Má vyštudované 2 vysoké školy, vlastní mnoho rôznych certifikátov a zaujíma sa aj o osobnostný rozvoj. Je to žena činu. Miluje zvieratá a hlavne jej psíka Coru 🐕 Miluje šport. Ako je lyžovanie, plávanie, bicykel, beh, prechádzky s Corou a užíva si rada aj voľný čas, keď ho trávi v prírode. Celkovo rada relaxuje v prírode či pri počúvaní šumu mora. Ivkina silná stránka je, že keď sa pre niečo rozhodne, tak IDE naplno do toho! Vítame ju na našej palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Anton

podniká v stavebníctve na Slovensku, Česku i v Nemecku
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Tony, ktorý podniká v stavebníctve na Slovensku, Česku i v Nemecku. Rád podporuje, preto dáva aj mnohým ľuďom prácu a prispieva aj do nadácie, ktorá pomáha deťom. Najviac je vďačný za svoju rodinu. Tony rád spoznáva nových ľudí a je otvorený zaujímavým príležitostiam (a tých bude v Klube veru dosť 😊). Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Christian

Tréner vo fitness centre
Ďalším členom nášho Premium biznis klubu 2024 je Christian. Venuje sa futbalu a taktiež pracuje ako tréner vo fitness centre. Rád pomáha svojim klientom stať sa zdravšími, získať silu a vytúženú postavu. Kiko sa popísal ako krásna a slobodná duša, s čím úplne súhlasíme. A tak by to malo byť... Mali by sme byť slobodní a robiť, čo nás robí šťastnými. Kiko je veľmi cieľavedomý, vytrvalý a otvorený človek (inak by ani nepokračoval už ďalší ročník v klube ). Keď som sa ho spýtal, čo v živote dosiahol, povedal: „Našiel som cestu, po ktorej chcem kráčať a to je pre mňa najväčší úspech.“ Aj Kika vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Pavol

Projektový špecialista pri stavebných úpravách
Pavol je novým členom nášho Premium biznis klubu 2024, ktorý berie ako príležitosť, ako si zvýšiť životnú úroveň. 😎 Po vyštudovaní univerzity sa hneď vrhol do práce, ktorá ho baví. Pracuje ako projektový špecialista pri stavebných úpravách a zabezpečuje, aby všetko plynule fungovalo. Pavol je dôsledný, zodpovedný a rýchlo sa učí nové veci. Aj jeho vítame na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Štefan

masér a cvičiteľ SPS systému
Ďalší člen nášho Premium biznis klubu 2024 je Števo, ktorý pracuje ako masér a cvičiteľ SPS systému (cvičenie na chrbticu). Práca ho veľmi baví a rád pomáha ľuďom zbavovať sa bolestí. Chce sa neustále vzdelávať, posúvať sa vpred, a preto plánuje ďalšie kurzy, ktoré mu v práci maséra a trénera pomôžu v napredovaní. Števo sa považuje za priamočiareho, férového, nekonfliktného a tvorivého človeka. Vítame ho na palube a tešíme sa, že sa bude spolu s ďalšími podnikateľmi už tento rok obohacovať v rámci biznisu a pasívnych príjmov.

Jana

Lektorka jogy & ajurvédska konzultantka
Jana alebo ako ju volajú kamaráti Joanna je novou členkou nášho Premium biznis klubu 2024. Janka je človek, pre ktorého je dôležitý sebarozvoj a progres. Rozhodla sa pre profesijnú oblasť ajurvéda + jóga so zameraním na ženy. So svojím unikátnym prístupom vytvorila sféru, ktorá zaujíma nielen ju, ale aj iných ľudí, a stala sa jej profesiou. Jej silnou stránkou je odhodlanosť. V jeseni roku 2021 Janka spustila projekt "Ajurvéda Online - Ajurvéda pre moderné ženy", v rámci ktorého vytvára rôzne online kurzy ajurvédy. Online kurzy ajurvédy sú cielené na ženy a absolvovalo ich množstvo platiacich klientiek a tisíce ďalších sa zúčastnili ďalších online aktivít. Všetky spätné väzby od žien potvrdzujú, že im tieto programy výrazne zmenili a zlepšili život. Jankina práca a jej kurzy majú hlboký vplyv na životy žien zo Slovenska a Čiech, a spätná väzba od klientiek hovorí sama za seba. Jej dosiahnutia sú ohromujúce, keďže dokončila školu ajurvédské medicíny v Českej republike v mladom veku 27 rokov, čím sa stala najmladšou absolventkou. V minulosti sa venovala aj ohňovej show a brušnému tancu. Jedným z jej vrcholov bola účasť v nemeckej talentovej show Das Supertalent, kde jej tanečná skupina z Prahy získala 4x áno. Vo svojich 26 rokoch sa odvážila cestovať sama do Indie, i keď doteraz nikdy nebola nikde mimo Európy. Počas materskej dovolenky s druhým dieťaťom dokázala vybudovať úspešný online projekt, ktorý poskytuje podporu a komunitu tisícom žien. Jej najnovším triufom je čerstvo vydaná kniha s názvom "Ajurvéda pre moderné ženy", čomu podľa jej slov stale nemôže uveriť. Táto kniha sa za pár dní stala bestsellerom. Janka má veľkú túžbu stať sa súčasťou komunity úspešných a bohatých jednotlivcov, ktorí investujú do svojho osobného rastu. Hoci je na začiatku svojej cesty, hľadá inšpiráciu a príležitosti na rast. Je rozhodnutá efektívne a rozumne investovať dostupné finančné prostriedky do seba a svojho rozvoja. Privítajme Janku v našom výnimočnom Premium Biznis klube

Lenka

chovateľka koní
Lenka Piruchová je novou členkou nášho Premium biznis klubu 2024. Je vášnivou a odhodlanou podnikateľkou, ktorá našla svoje poslanie v spojení s koňmi. S manželom prevádzkujú statok, kde chovajú závodné kone a ponúkajú rôzne aktivity pre milovníkov jazdy na koni, vrátane kurzov, táborov pre deti a individuálnych lekcií. Okrem toho prevádzkuje obchod s jazdeckými potrebami. Lenka je neustále otvorená novým výzvam a aktivitám. Spojením vášne a biznisu vytvorila úspešné podnikanie, ktoré je kombináciou kamenného obchodu a online shopu. S manželom dosiahli významné úspechy v oblasti dostihových koní, a to nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v zahraničí. Okrem podnikania sa venuje aj osobnému rozvoju a získala certifikáciu NLP Master. Jej životný príbeh je poznačený láskou ku koňom, čo viedlo k vybudovaniu rodinnej farmy a podnikania, kde sa snaží prepojiť ľudí s prírodou a krásou jazdy na koni. Lenka hľadá podporu a spolupracovníkov, ktorí by mohli prispieť nápadmi a know-how k rozvoju obchodu a aktivít na farme. Taktiež vítá názory od ľudí, ktorí majú skúsenosti s vedením a môžu pomôcť nastaviť priority pre dosiahnutie finančného úspechu a zabezpečenia. S jej vášňou pre kone, oddanosťou rodine a prístupom k podnikaniu sa aj Lenka teší, že sa pripojí k ďalším členom Premium biznis klubu a bude sa podieľať na obohacovaní v rámci biznisu a pasívnych príjmov v priebehu tohto roka. Privítajme Lenku v našom výnimočnom Premium Biznis klube

Luboš

Majiteľ obkladačskej firmy
Ľuboš vybudoval úspešnú a stabilnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu. ľuboš pracuje vo vlastnej firme ako obkladač a dlaždič, ktorý sa zameriava na vysokú kvalitu a detail. Spokojnosť zákazníka je pre neho prvoradá. Jeho klientela je z rôznorodá ale tým, že pracuje vo vysokej kvalite tak jeho klientela siaha aj do”vyššich” kruhov

Peter

Of Counsel v CMS
Peter je Of Counsel v CMS, vedúci nemeckého oddelenia v Bratislave a člen medzinárodného transakčného tímu. Má za sebou viac ako pätnásťročné pôsobenie ako poradca pre medzinárodných a lokálnych klientov v strednej a východnej Európe, najmä v oblasti bankovníctva a financií , korporátnych/M&A a majetkových transakcií. Peter poskytoval poradenstvo pri niekoľkých najvýznamnejších korporátnych a finančných transakciách na Slovensku a v regióne strednej a východnej Európy. Poskytuje poradenstvo klientom z rôznych sektorov vrátane finančných inštitúcií, poisťovníctva, nehnuteľností a stavebníctva, automobilového priemyslu, maloobchodu a výroby. Peter ukončil Právnickú fakultu Viedenskej univerzity v roku 2000 a do CMS nastúpil v roku 2001. Od roku 2006 je prijatý ako advokát Komory advokátov vo Viedni a Slovenskej advokátskej komory.